PROFESJONALIZM

Nowe pojazdy egzaminacyjne w PORD! Jako pierwsi w Gdyni -OSK L-ka posiada najnowszy pojazd egzaminacyjny - KIA Rio IV, który będzie wykorzystywany na egzaminach państwowych w PORD!

B AUTOMAT

Tylko u nas niepowtarzalne wrażenia z jazdy samochodem MINI Cooper S z automatyczną skrzynią biegów. Możliwość odbycia pełnego kursu prawa jazdy B automat  oraz zapozanian się z samochodem podczas kursu prawa jazdy B.

e-learning

Zajęcia teoretyczne bez wychodzenia z domu! Zapisz się na kurs i skorzystaj z e-learningu. Teorię w naszym Ośrodku zamień na teorię w domu.

L-ka Rally Team

 

 

Od lat zajmujemy się szkoleniem kierowców, prowadząc OSK L-ka. Zależy nam na tym, aby kursant opuszczający nasz Ośrodek, dobrze radził sobie na drodze, a nie tylko był przygotowany " pod zdanie egzaminu" . Mamy świadomość, że poziom naszego szkolenia przekłada się na bezpieczeństwo kursantów, którzy po zdaniu egzaminu samodzielnie wyjeżdżają na drogę i stają się pełnoprawnymi użytkownikami dróg. Czujemy odpowiedzialność, która wynika ze szkolenia przyszłych kierowców, dlatego również my ćwiczymy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje. Był to jeden z wielu powodów, dla których zdecydowaliśmy się na stworzenie L-ka Rally Team. Starty, w profesjonalnie organizowanych wyścigach samochodowych, pozwalają nam na ciągłe podnoszenie swoich umiejętności i sprawdzenie swoich możliwości oraz dają nam niesamowitą radość. Wszystkie nasze działania wynikają z pasji, która towarzyszy nam w pracy i poza nią. 

    kurs prawo jazdy Gdynia

l-ka Gdynia 881 60 10 10
 

Ośrodek Szkolenia Kierowców L-ka

ul. Starowiejska 41/43
81-363 Gdynia

 

KURS PODSTAWOWY kat. B

1399zł  1199zł

KURS E-LEARNING kat. B

1199zł

KURS B AUTOMAT

1599zł

KURS PODSTAWOWY kat. A

1199zł

KURS E-LEARNING kat. A

 1299zł

KURS EKSPRESOWY 

1799zł  1499zł

KURS INDYWIDUALNY

1799zł  1499zł

KURS ROZSZERZONY

1799zł  1599zł

 

 

DODATKOWA GODZINA ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH

25zł/godzina

DODATKOWA GODZINA JAZDY

50zł/godzina

PAKIETY GODZIN JAZD DODATKOWYCH 

430zł/10godzin 800zł/20godzin

DODATKOWA GODZINA JAZDY AUTOMAT

50zł/godzina